top of page
file.png

אפרת נצר-וייס

פסיכולוגית תעסוקתית מומחית

אהבת המקצוע היא הדבר המוחשי הקרוב

ביותר לאושר עלי אדמות (פרימו לוי)

  • שינוי קריירה באמצע החיים

  • חוסר סיפוק והגשמה עצמית בעבודה

  • האם להיות שכיר או עצמאי?
  • ניהול ופיתוח קריירה

  • הכנה לתפקיד ניהולי

  • ייעוץ קריירה לקראת תפקיד ראשון

WhatsApp Image 2020-10-18 at 15.50.02.jp

"אני יודע שעלי לעשות שינוי מקצועי

רק לא מצליח להבין מהו!"

צילום מסך 2020-10-18 ב-17.46.22.png

"אני יודעת מה הכיוון הנכון עבורי אבל מפחדת שלא אצליח." 

צילום מסך 2020-10-18 ב2-17.46.22.png

"אין מקצוע או עבודה

שאוכל להרגיש בה סיפוק ומיצוי."

צילום 2020-10-1 ב2-17.46.22.png

"אני רוצה לקום בבוקר ליום עבודה עם חיוך וחשק."

shutterstock_689746726 [Converted].png

אלו חלק מהאמונות הפנימיות שאני שומעת

מהאנשים הבאים לייעוץ תעסוקתי

האם אחד מהם גם נכון לגביך?

צילום מסך 2020-10-1 ב2-17.46.22.png
רקע-גלי-סגול-3-1.png

אז מה חסר?

בשוק העבודה המודרני, השאיפה למיצוי עצמי בתפקיד אינה בגדר מותרות אלא תנאי למימוש עצמי ובריאות נפשית.

אנו רוצים למצוא בעבודה שלנו את המרכיבים הבסיסיים של סיפוק, עניין, משמעות ותגמול כספי. אם הגעת אלי כנראה שמשהו מאלה חסר לך או שאינך בטוח/ה בו והדבר הנכון הוא לעבור תהליך של שינוי. 
בסוף התהליך נגיע יחד למקום של הבנה עצמית מעמיקה ונצעד בדרכים חדשות ובטוחות לקראת חיי עבודה וקריירה
מספקים, משמעותיים ומתגמלים.  

על עצמי:

שמי אפרת נצר-וייס ואני פסיכולוגית תעסוקתית מומחית, בעלת 20 שנות נסיון בייעוץ קריירה ו15 שנות נסיון כמנהלת משאבי אנוש בארגונים מגוונים בהייטק, ביומד ותעשיה. 

אני פוגשת אנשים בצמתי חיים השואלים את עצמם שאלות משמעותיות, מלאי חוכמה וכישורים אך אינם מצליחים להתקדם להגשמה עצמית. 

זה ניתן לשינוי. 

בתהליך ייעוץ תעסוקתי תוכלו למצוא את התשובות הנכונות עבורכם -

למצוא את התפקיד או הקריירה שיבנו אתכם לאנשים שאתם רוצים להיות

ולהרגיש סיפוק ושמחת עשייה. 

 

בהיותי גם מנהלת משאבי אנוש בכירה גייסתי מאות אנשים לתפקידים מגוונים בחברות מובילות בישראל, ולכן אני מכירה לעומק מסלולי קריירה, תפקידים ופרקטיקות במציאת עבודה ועוד. מעבר לעבודה הפנימית שתעברו, התהליך איתי יעניק לכם את הכלים המעשיים של מציאת העבודה - מכתיבת קורות חיים, נטוורקינג, איתור משרות, הכנה לראיונות עבודה, עד לסגירת החוזה ותנאי התפקיד. 

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם:

הפרטים נשלחו בהצלחה

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם:

הפרטים נשלחו בהצלחה

על התהליך:


התהליך שנעבור ביחד יכלול שלושה שלבים: 
בשלב ראשון, נבין לעומק את הנטיות, היכולות והצרכים שלך: 
1. נטיות - מה מעורר בי התלהבות? מהם הדברים שמעניינים אותי?
2. יכולות - זיהוי החוזקות והעוצמות.
3. צרכים - מהם הצרכים שארצה שיתמלאו במקום העבודה?
 

בשלב שני נראה איך מתמודדים עם חסמים חיצוניים כמו פער בהכשרה, ידע או יכולות, וחסמים פנימיים, כמו חוסר בטחון וחשש מכשלון. אלו החסמים שלא אפשרו לך להתקדם עד היום. 
 

בשלב השלישי, אדריך אותך כיצד לשלב את כל אלה לעוצמה אחת גדולה ולפרקטיקה של חיפוש עבודה, הכנה לראיונות, כיוונים עסקיים עד להשגת המטרה של עבודה וקריירה מספקים ותוססים. 
 

זה אפשרי!

2020-10-1 ב2-17.46.22.png

המלצות:

מאות לקוחותי יעידו שזה אפשרי

חצי שנה של חיפוש עבודה… ואז הגעתי אליך. ״תלכי לפסיכולוגית התעסוקתית אפרת נצר ויס והיא תעזור לך״ כך אמרו לי בקבוצת הפייסבוק שהצטרפתי אליה. בהיסוס פניתי אליך ואם את זוכרת נשבעתי בפנייך שאני לא יכולה לגשת לעוד ראיון אחד ולהיכשל. אבל אחרי הטיפול המקצועי והמסור לאין קץ…. פתאום מצאתי את הדרך והתפקיד המתאים, הגעתי לראיון ועברתי אותו בהצלחה. היום אני מנהלת את ___ ושמחה, מאושרת וחיונית ממה שאני עושה. פשוט להגשים חלום! מסתבר שאפשר לעשות קריירה שניה בגיל 50... תודה תודה אפרת!

הרגע הגיע! סגרתי איתם לפני כמה דקות וכבר אפשר להגיד מזל טוב!
וואו! איך עשית את זה? איך גרמת לי להגיע למקום שלעולם לא חשבתי שאגיע אליו? תודה ענקית על מי שאת בשבילי. על הפגישות המכוונות, על ההקשבה, על התמיכה…  לא הפסקת להאמין בי לרגע, לא הפסקת לומר לי במה אני שווה וכמה אני צריך להתפעל מעצמי. את באמת האחת והיחידה!!  תודה לך אפרת על ה כ ל !

אפרת, עוד יום שאני מרימה את הראש ונזכרת בך אחרי יום מספק במשרד… בגישה הרכה והרגישה שלך, בהדרכה המדויקת והמעצימה. הקול שלך נשאר בתוכי וחוזר ותומך בי כל הזמן.  

אפרת, תודה שהיית כל כולך שם איתי ועבורי בפגישות ובשיחות הטלפון התכופות שעשית. תודה לך על התובנות המעמיקות וההסתכלות החדה והמעצימה שלך. בכל רגע שהיינו ביחד לא הפסקתי להרגיש את המחוייבות שלך לתהליך של מציאת העצמי שלי יחד עם הענקת כלים משמעותיים להמשך. אני לא יודע איך זכיתי למצוא את האדם הנכון ברגע הנכון. תודה תודה.

איך אוכל להודות לך על העזרה הענקית שלך בחודשים האחרונים? מבחינתי אפרת את כמו נס שקרה לי, שפגשתי אותך ושנכנסת לי לחיים...ההמלצה הטובה ביותר שקיבלתי מימי.... אני כל כך מודה לך על הכל.

אני מלאת תודה, אפרת. אין לי מילים. היית בשבילי האדם הנכון בזמן הנכון... כמה שנים כבר הרגשתי כבויה, אפורה ודהויה ועכשיו אני שמחה כי הספיקות שלי נפתרו בעזרתך! הפגישות איתך פשוט הצילו אותי. אני מאחלת לרבים לפגוש בך ולשנות את חייהם כמוני.

אפרת היקרה שלי, התהליך איתך היה רווי בדיוק באכפתיות, באמינות ובאומץ. אני כל כך מודה לך על הכל. אני מאחלת לך להמשיך לשנות את חייהם של הרבה כמו שעשית לי. בהערכה עצומה!

הגעתי אליך אפרת לאחר שכבר נפגשתי עם מספר בעלי מקצוע בתחום יעוץ קריירה, כולל פסיכולוג תעסוקתי, וכולם היו מאוד מקצועיים. אבל אצלך, מעבר למקצועיות והניסיון הרב שלך, הרגשתי משהו שלא היה אצל אף אחד אחר - אמפתיה.   מעבר לזה, את יודעת להבחין, להעצים ולגרום לאדם מולך להבין ולהאמין שזה אפשרי… למרות הנסיון שלי בעולמות ניהול משאבי אנוש, מעל 12 שנים, עדיין חיפשתי הכוונה מקצועית ומסודרת. הקדשת את הזמן להכיר אותי, להבין מה מניע אותי, החוזקות והחולשות, ומה אני רוצה להיות ״כשאגדל״. רק אחרי שהיה לנו בסיס טוב ויציב התחלנו לכוון לעומק את התחומים (ולאו דווקא בתחום משאבי אנוש!) בהם אוכל להביא את החוזקות עליהן דיברנו בפגישות הקודמות ולהצליח. התהליך דרש ממני המון עבודה עצמית, חשיבה, משמעת ומוכנות לשמוע ולהבין על עצמי דברים שלא תמיד היו קלים לי לשמוע. אבל בסוף התהליך מצאתי את עצמי מכוון, מדויק ומבין מה הלאה... ובסוף הגעתי למצב של שלוש (!) הצעות מחברות שלא כדאי לסרב להן… כל כך שמח שעשיתי את המסע איתך.

2020-1-1 ב2-17.46.22-1.png
2020-1-1 ב2-17.46.22-2.png
השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם:

הפרטים נשלחו בהצלחה

bottom of page